.

.::. Firma Profili

 

BORAN TORNA; 1995 yılından günümüze Flanş imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.


Flanşlar, boru hatları, valfler, pompa montajları ve diğer ekipmanların bağlantılarını ve montajını kolaylaştırmak için kullanılırlar. Bu, bakım, onarım ve ekipman değişikliklerini daha kolay hale getirir. Flanşların tasarımı ve boyutları, kullanılacakları uygulamaya ve standartlara bağlı olarak değişebilir.


İmalatımız; Damla sulama ve Dalgıç pompa flanşları, PN6 Kalorifer flanşları, Borulu kalorifer flanşları ile Doğalgaz flanşları, Damla sulama filtre üst kapakları, damla sulama bombeleri, Damla sulama, Dalgıç pompa ve kalorifer tesisatı Patent Dirsekleri, Damla sulama kelebek vanaları, Patent Dirsek flanşları, Damla sulama-Dalgıç pompa-kalorifer ve Doğalgaz bağlantı elemanları, Flanş contaları ve flanş hammaddelerinden oluşmaktadır.


Günümüz bilgi çağında firma ile müşteri arasındaki bilgi akışını artırmak, teknolojik gelişmeleri müşteri ihtiyaç ve beklentilerini maksimum düzeyde karşılayacak toplam kalite seviyesini oluşturmak firmamızın politikasıdır. Verdiği kaliteli hizmet, sürekli gelişime açık vizyonu ile bugün daha da güçlenerek , faaliyet alanının lideri olma yolunda hızla ilerlemektedir.


Firmamız müşterilerine sağladığı teknik destek, piyasa ve pazar deneyimi, yerli ve yabancı ürün satış hizmetleri, kaliteli ve uygun fiyatlar sunması, düzenli ve zamanında ürün teslimi ile sektörde büyüyerek, flanş üretiminde sektörün haklı gururu olmuştur.


Müşteri ilişkilerinin 'satışa kadar' değil, özellikle 'satıştan sonra' başladığını bilen, herhangi bir teknik aksaklık durumunda müşterinin yanında olabilen bir anlayışın temsilcisi olan firmamız bizlere referans olan siz müşterilerimizle güvenirliğini kanıtlamıştır.


Konya flanş, düz flanş, flanş imalatı, kalorifer flanşı, doğalgaz flanşı, borulu flanş, kör flanş, kaynak boyunlu flanş, norm flanş, flanş, kuyruklu dişli flanş, paslanmaz flanş, dişli flanş, kare flanş, dalgıç pompa flanşı, flanş fiyatları, yarı mamül flanş, kalorifer flanşı, doğalgaz flanşı, borulu flanş, damla sulama flanşı,dalgıç pompa flanşı,paslanmaz flanş,flanş fiyatları,patent dirsek,kelebek vana, kör flanş, kaynak boyunlu flanş, norm flanş,kuyruklu flanş ,kuyruklu dişli flanş,flanş imalatcısı,imalatcıdan flanş, yarı mamül flanş, filtre kapağı,flanş baskılı, flanş boyunlu, flanş düz, flanş asa boyunlu, flanş alüminyum, flanş dişli, flanş contası, flanş galvaniz döner, flanş kör, paslanmaz flanş, düz flanşlar, kör flanşlar, flanş fiyatları,flanş çeşitleri,flanş ölçüleri, dişli flanş, kare flanş,